„Nagyon hosszú utat tettem meg: jobban jelen tudok lenni a hétköznapjaimban, jobban tudom élvezni a kis dolgokat, sokkal jobban megértem a saját működésem rendszerem. Van sok eszközöm, amikkel tudok változtatni. Könnyebben el fogadom, ha valami nem sikerül rögtön és tudom, hogy újrapróbálhatom. Tudok magamra támaszkodni, korábban ez sokkal inkább dacból működött, nem pedig belső erőből. Jobban bízom a saját döntéseimben, mint korábban.” – Réka (33)



