Többet tudtam meg magamról az ülések alatt, mint az elmúlt 20+ év során. Segítséget kaptam, hogy kívülről láthassak rá magamra és objektívan szemléljem a problémáimat. Az alkalmazott módszereknek hála napról napra közelebb érzem magam a céljaimhoz.
A fő problémám az önmagammal szembeni irreális elvárásaim miatti szorongásom és a hibázástól való félelmem volt. A közö munkának hála, a szorongásom mostanra rengeteget javult, magabiztosabb lettem, sokkal empatikusabb (főleg magammal), és minden problémát két-három lépéssel hátrébbról közelítek meg. Már nem másokat, a körülményeket vagy magamat hibáztatok problémákért, hanem a megoldásra és a nehézségem gyökereinek feltárására, feldolgozására törekszem.” – Zoltán (27)



