„Nyugodtabban, fókuszáltabban tudok jelen lenni a mindennapokban. A kommunikáció, a döntéshozatal, az önmagamról való gondoskodás már egészen másképp jelenik meg az életemben. Sokkal kevesebbet aggódom, illetve ha aggódom, akkor is észre tudom venni, kijönni a saját gondolati csapdáimból. A jelen helyzetre válaszolva döntök és cselekszem, ha kell egyáltalán. Az idei családi nyaralás emiatt pl. egészen más volt és olyan sok szép élményben volt részem, amiből sokáig tudok majd töltekezni. Semmi extra nem történt, csak az, hogy jobban ott tudtam lenni.
Azt érzem, hogy a mindfulness hatására a személyes céljaimhoz is közelebb kerültem, és más, tudatos eszközökkel indulhatok a megvalósítás felé.” – Amanda (42)



