Amikor önmagamhoz túl szigorú vagyok, és csak feladat centrikusan élek, tovább növelem a stresszt és a feszültséget önmagamban

C4C910E4-865E-4AE0-886E-A4E81051EE3D_1_105_c 2
Amikor önmagamhoz túl szigorú vagyok, és csak feladat centrikusan élek, tovább növelem a stresszt és a feszültséget önmagamban

„Azt kell mondjam, a humornak és a könnyedségnek volt talán a legnagyobb szerepe a folyamatban. Eleinte fura volt, de aztán világos lett, számomra, azért különösen fontos ez, mert mikor önmagamhoz túl szigorú vagyok, és csak feladat centrikusan élem a mindennapokat, tovább növelem a stresszt és a feszültséget önmagamban.

Ez egy nagyon fontos felismerés és igazából ez, amiben elkezdtem, elkezdtünk változtatni. Arra volt szükség, hogy engedjem kalandozni a gondolataimat és hát… az érzelmeimet. Így már segítettekek kapcsolódni magammal, felismerni és kimondani, mire is van szükségem igazán.” – Árpi (40)

Árpiról itt is olvashatsz…

A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa. View more
Tudomásul vettem
Nem