„Számomra a dolgaim halogatása okozta az egyik legnagyobb kihívást már egy ideje, emiatt szerettem volna Adrival dolgozni. A folyamatunkban kimondtam azokat a gondolataimat, amivel előtte nem tudtam, vagyis inkább nem akartam szembenézni. Adrienn egy olyan önismereti útra segített rálépni, ahol alkalomról-alkalomra szembe találkoztam egy „tükörrel”, a régi, berögzült mintáimmal. Ezeknek a „tükröknek” a felismerése pedig sok-sok változást generált az életemben.
Hálás vagyok, mert sikerült kimozgatnom magamat több olyan helyzetből, amikben már jó ideje tudtam, hogy nem érzem jól magam, mégsem léptem.” – Szandi (39)



