„Elveszetten érkeztem meg a coachingba, teljes belső bizonytalanságból. Felsorolni is nehéz, mi mindenre jöttem rá, de a lényegi része: újra visszataláltam magamhoz, megértettem az elemi működésem, ezáltal kulcsot kaptam magamhoz és a viselkedésemhez.
A tranzakcióanalízis választ ad arra, hogy miért a megfelelni vágyás a domináns bennem, hogy ér érzelmeket kifejezni, és ér gyermekként vigasztalni magam és hogy némi gyakorlással „átkapcsolhatóak” az én-állapotok, a minőségek, és ez felszabadító.” – Kati (38)



