„Rengeteg dologra rájöttem magammal kapcsolatban, tisztábban látom magam. A coaching segített abban, hogy felismerjem, megértsem az önelfogadás fontosságát, hogy merjem megélni az érzelmeimet és hogy mennyi minden van, amire büszke lehetek magammal kapcsolatban. Ezek mind-mind segítettek abban is, hogy tudjak jobb határokat szabni. Mostanra megérkeztem oda, ahonnan biztos eszközökkel a kezemben, bátran indulhatok egy tudatosabb élet felé.” – Timi (32)



