„Vezetői teendőimmel kapcsolatban tapasztalt kihívások miatt kerestem fel Adriennt. Nagyon klassz beszélgetéseink voltak, maximálisan odafigyelt rám és a felvetett témákra. Nagyon jókat kérdezett és jól utal vissza, kapcsolta össze azokat a témákat, amikre sosem gondoltam volna, hogy össze is függhetnek. Megtanultam, hogy mennyire fontos, hogy a bennem felgyülemlő gondolatokat, problémásnak tartott dolgokat megfoglamazzam és kibeszéljem magamból. Azzal, hogy engedtem ezeket előjönni, a félelemérzetem és az „én erre nem vagyok képes” érzése csökkent. Jobban merek, mint vezető, kiállni saját magamért és a csapatom érdekeiért is. ” – Gábor (35)
Megtanultam, hogy mennyire fontos, hogy a problémásnak tartott dolgokat megfoglamazzam és kibeszéljem magamból



