Testimonials

Mi kell a jö döntéshez?

„Egy döntési helyzetben sikerült a coaching folyamat segítségével tisztábban látni a határaimat, lehetőségeimet, erősségeimet és a céljaimat.

Adrienn őszinte kíváncsisággal és segítőkészséggel fordult felém a coaching folyamatban, nyitottan, rugalmasan és teljes figyelemmel volt velem. A találkozásaink oldott, nyugodt és jó hangulatú alkalmak voltak, amelyek minden alkalommal egyfajta feltöltődést is jelentettek.  

A folyamat ugyanakkor hatalmas belső munkát is inspirált bennem, aminek következtében önértékelésben megerősödve, bátrabbnak, tudatosabbnak érzem magam.”  – Dóra (49)

Dóra történetét itt olvashatod el…

IMG_3752 copy

„A közös munkánk elején elveszett voltam magammal kapcsolatban, nem bíztam magamban és a döntéseimbenNem értettem miért történnek úgy velem a dolgok, ahogy történtek. Adrienn segített rávezetni a megoldásokra, amiknek kapcsán kitisztult számomra, hogy mik az erősségeim, gyengeségeim, mi miért jön elő belőlem.

Ezekre mind kaptam olyan „eszközöket”, amiknek a segítségével javítani tudom a kapcsolataimat, határaimat, és a magamba vetett bizalmamatSokkal tudatosabb lettem magammal kapcsolatban, nagyon boldog és hálás vagyok, hogy vele dolgozhattam!” – Blanka (22)

Blanka történetérőt itt olvashatsz bővebben…

2B23C872-A1B5-4752-9376-777BFCD4AE32_1_105_c

„Rengeteg dologra rájöttem magammal kapcsolatban, tisztábban látom magam. A coaching segített abban, hogy felismerjem, megértsem az önelfogadás fontosságát, hogy merjem megélni az érzelmeimet és hogy mennyi minden van, amire büszke lehetek magammal kapcsolatban. Ezek mind-mind segítettek abban is, hogy tudjak jobb határokat szabni. Mostanra megérkeztem oda, ahonnan biztos eszközökkel a kezemben, bátran indulhatok egy tudatosabb élet felé.”  – Timi (32)

Timi történetéről itt is olvashatsz…

A változás útja, ösmeret és tudatosság, leszámolás a belső kritikussal

„Elveszetten érkeztem meg a coachingba, teljes belső bizonytalanságból. Felsorolni is nehéz, mi mindenre jöttem rá, de a lényegi része: újra visszataláltam magamhozmegértettem az elemi működésem, ezáltal kulcsot kaptam magamhoz és a viselkedésemhez.

A tranzakcióanalízis választ ad arra, hogy miért a megfelelni vágyás a domináns bennem, hogy ér érzelmeket kifejezni, és ér gyermekként vigasztalni magam és hogy némi gyakorlással „átkapcsolhatóak” az én-állapotok, a minőségek, és ez felszabadító.” – Kati (38)

Kati történetéről itt is olvashatsz…

44AB1168-C89E-406E-ADA0-58938C4BBBEA_1_105_c

„Más perspektívából nézek magamra: megengedjem, hogy szeressem magam és kevésbé féljek a változástól. Vagyis, hogy engedjem be a – már elért – jó dolgokat.

Sokat alakultak a határaim: gyakorlatokat, konkrét technikákat tanultunk, arra, hogy hogy lendüljek túl a saját bizonytalanságom, ami miatt az alkalmazkodás és a lázadás között billegetem folyamatosan és amit egy az egyben meghatározta a külvilággal való kapcsolatom is. A közös munkánk volt a híd aközött, hogy tegyek is érte és ne csak álmodozzak arról, hogy változtatok valamin.”  – Orsi (32)

Orsi teljes történetét ITT olvashatod el…

balcony-g6af373fec_1920

A folyamat felénél éreztem, hogy megjelent bennem egy könnyedség érzés és ez azóta is megvan és egy nagyon mélyről jövő öröm érzéssel is párosult. Megengedőbb lettem önmagammal és így már másokra is máshogy tekintek. Ez nem jelenti azt, hogy nincsenek nehezebb napok, de mivel jobban törődöm magammal, az érzéseimmel és a pihenésemmel, gyorsabban visszatérek a kiegyensúlyozott állapotomba.

El tudom fogadni azt, ahol most éppen tartok. Tudok szeretetteljes lenni magamhoz akkor is, amikor még nem sikerül valami. Bízom magamban, mert tudom, hogy egy értékes ember vagyok és nem kell azonnal tökéletesen csinálnom mindent. Ez nem felmentés és felelősség hárítás, hanem a belső kritikusom megszelidítése, hogy akkor szóljon amikor tényleg helye van.”  – Anita (52)

Anita teljes történetét ITT olvashatod el…

A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa. View more
Tudomásul vettem
Nem